מלוא הסל פנינים

מלוא הסל פנינים

"הטובים בפנינים"

בביקור שערכו לאחרונה במזרח הרחוק, מייסדי YVEL אורנה ואיציק לוי גילו מטמון נדיר של פנינים חבויות בחוות פנינים אינדונזית. הגילוי החד-פעמי הזה הוביל לעיצוב קולקציה חדשה ומהממת שאף זכה בפרס "הטובים בפנינים" של פרסי Couture לשנת 2017.

איציק לוי משחזר את הסיפור: "בשעה שחיפשנו פנינים שיעטרו את הקולקציה החדשה שלנו, נתקלתי בחוואי פנינים זקן מאוד שישב בצל, כפוף על סל הפנינים שלו. כשניגשתי אליו ראיתי שהוא מתבונן בעצב בלקט הפנינים הקטן שלו. האיש הרים את מבטו ואמר "איש אינו רוצה לקנות את הפנינים שלי. אלה פנינים בצורות שאין בהן שימוש". הבטתי בסל שלו וראיתי את אוסף פניני הקשי הטבעיות יוצא הדופן ביותר שמבטי אי פעם נח עליו. כשנגעתי בהן, התחלתי לדמיין את התכשיטים הנהדרים שאוכל לעצב סביבן. הזקן הקשיב בשעה שניסיתי להסביר לו מה אוכל לעשות בגילוי המדהים הזה. כשסיימתי לדבר הוא הגיש לי את סל הפנינים ואמר, "קח אותן. אני מאמין בטעם ובאינטואיציה שלך. שלם לי כשתעשה מהן משהו".

מכל אחת מהפנינים הייחודיות הללו עיצבנו צמיד יחיד במינו, מודגש ביהלומים ומעוצב מזהב 18 קראט. מכיוון שראיתי את היופי והייחודיות שבפנינים ההן, שלחתי לחוואי הפנינים הזקן את התשלום שחשבתי שהוא זכאי לו עבור סל הפנינים שלו. כמה ימים לאחר מכן קיבלתי שיחת טלפון, אבל לא הצלחתי לשמוע דבר מעבר לקו. "מי זה?" שאלתי. הוצפתי רגשות כששמעתי את קולו השבור של איש זקן, ומבעד לדמעותיו הצלחתי להבין את שמו. זה היה חוואי הפנינים.

הצמיד הייחודי זוכה הפרסים הזה מעוצב מזהב לבן 18 קראט, ויש בו פנינה טבעית נדירה בגודל 20 מ"מ על 38 מ"מ, בהדגשת יהלומים.

×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן