פסטיבל הסרטים ה-35

שמחנו לארח את השקתו של פסטיבל הסרטים הישראלי ה-35 בלוס-אנג'לס, שייערך בחודש מרץ הקרוב עם קוקטייל בוקר חגיגי, וריכז אליו אורחים מתעשיית הקולנוע והטלוויזיה הישראלית, בשיתוף עם מייסד ומנכ"ל הפסטיבל מאיר ('פוגי' מ'כוורת') פניגשטיין.

פסטיבל הסרטים הישראלי בלוס-אנג'לס נחשב לאחד ממפעלי התרבות החשובים בעיר המלאכים ונועד להביא לקדמת הבמה יצירה קולנועית ישראלית. גילה אלמגור, השחקנית והסופרת, זוכת פרס מפעל חיים של פסטיבל הסרטים הישראלי בלוס אנג'לס, מורן אטיאס השחקנית הישראלית- לוס אנג'לסית, עמדו לשאת דברים וקיבלו את ברכתו המצולמת בוידאו של אבי נשר ששהה באיטליה בעת האירוע.

בין הנוכחים באירוע: חבר הכנסת והפרופסור יוסי שיין, איש העסקים ומראשוני תומכי הפסטיבל ג'יסון ברזילי, סגנית נספחת התרבות של שגרירות ארצות הברית בישראל אליסון בראון, מנכ"לית ומנהלת אומנותית קרן גשר לקולנוע רב תרבותי זיו נווה, הצלמת והאמנית רוני בן ארי, ועוד.

אורנה לוי, מייסדת ובעלי Yvel : "כאנשים שמקדישים את חייהם ליצירה ישראלית ולאומנות, שמחנו לתמוך בעשייה החשובה של פוגי, ונמשיך לפעול להדהוד של התרבות והיצירה הישראלית – בארה"ב ובעולם כולו".

×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן