"אף אחד מעולם לא אמר שאמנות נתלית על קירות בלבד ..."

איציק לוי

באופן מסורתי, נחשבים התכשיטים לפריטי קישוט, אשר נענדים למטרות יופי בלבד. Yvel פורצת דרך אל מרחב חדש, אשר בו מוגדרים התכשיטים במושגים אחרים לגמרי.

כחברה שעומדת תמיד בחוד החנית של החדשנות בתחום העיצוב, יצרה Yvel קולקציה עוצרת נשימה של אוצרות, שכל אחד מהם עומד בזכות עצמו כיצירת אמנות לכל דבר. פריטים אלה, המיוצרים בעבודת יד על ידי הצורפים שלנו, הם שילובים חד-פעמיים של אבנים יקרות או פנינים נדירות עם זהב 18 קרט.  Art To Wear היא קולקציה המאפשרת לאספנים ולקוחות אניני-טעם לענוד בכל מקום ובכל עת יצירות אמנות של ממש, השראה לכל מי שמניח עליהן את מבטו.

על מנת שפריט ייחשב ליצירת אמנות, נחוצה יותר מהכרזת האמן שיצר אותו ככזו. בשנים האחרונות, קיבלו הפריטים הייחודיים של קולקציית Art To Wear של Yvel את ההכרה כיצירות אמנות, כאשר מצאו את מקומם הטבעי במספר גדל והולך של תערוכות אמנות יוקרתיות ברחבי העולם.

בעבר, היו יצירות האמנות שמורות לקירות בתיהם של אנשי הממון והאצולה בלבד. אדם מן הישוב לא יכול היה להרשות לעצמו לשלם לאמן או לרכוש ציור לביתו. מי שהתעניינו באמנות נאלצו להסתפק בביקור בגלריה ציבורית או במוזיאון. המאה העשרים הביאה עמה טכנולוגיה מתקדמת, המספקת הדפסי צבע באיכות מעולה, ואלה הולידו בתורם תעשייה חדשה של ליטוגרפיות, הדפסים ופוסטרים. כך, לראשונה בהיסטוריה, יכלו חובבי אמנות לרכוש רפרודוקציות של יצירות האמנות האהובות עליהם ולתלות אותן בביתם. לא חלף זמן רב עד שגם משרדים, חללי לובי ואפילו חדרי שירותים זכו ביצירות אמנות שנתלו על קירותיהם…
שנות השמונים הביאו עמן את בשורת אמנות הגרפיטי, ואם חשבנו שזאת תסמן את השלב האחרון בתהליך הוצאת האמנות מהגלריות והמוזיאונים והבאתה אל המרחב הציבורי –  טעות הייתה בידינו.

×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן